Mediwa Clinic - Laserowe usuwanie blizn w Poznaniu - na czym polega?


Laserowe usuwanie blizn jest nowoczesną metodą, dzięki której można pozbyć się niechcianych śladów na skórze w krótkim czasie. Interesują się nią osoby niezadowolone z innych zabiegów wykonywanych w klinikach medycyny estetycznej lub działań kosmetyków dostępnych w drogeriach. Metoda ta jest bezinwazyjna oraz bezpieczna i sprawdza się nie tylko w przypadku twarzy, ale też innych części ciała. Interesują się nią między innymi osoby, które w przeszłości borykały się z trądzikiem oraz takie, które uległy wypadkowi.

W klinikach realizujących opisywane usługi wykorzystuje się laser frakcyjny CO2, zapewniający precyzję działania oraz bezproblemowe wnikanie w skórę właściwą. Wiązki, jakie wytwarza, powodują mikrouszkodzenia, przekładające się na szybsze procesy odbudowy skóry oraz zwiększoną produkcję kolagenu, dzięki któremu skóra staje się bardziej sprężysta, przez co wygląda młodziej. Działanie lasera prowadzi do rozjaśnienia i wygładzenia tkanek, a co za tym idzie – do zmniejszenia widoczności blizn.

Zabiegi bazujące na laserze  frakcyjnym przynoszą satysfakcjonujące rezultaty już po pierwszym spotkaniu. Sprawdzają się w przypadku blizn pourazowych, pooperacyjnych i potrądzikowych. Usługi tego typu znajdują zastosowanie wśród osób, które doznały poparzeń. Niekiedy rany pojawiające się po takim wypadku są wystające i twarde, co powoduje dyskomfort bądź ogranicza pole ruchu. Szacuje się, że laser usuwa aż 40% przerośniętej tkanki. Prowadzi to do spłycenia blizn i zwiększonej elastyczności skóry, która staje się jaśniejsza.

Kliniką podejmującą się opisywanych zabiegów jest Mediwa Clinic. Laserowe usuwanie blizn w Poznaniu, jakie proponuje, to metoda na zwiększenie swojej pewności siebie. Specjaliści, na życzenie klientów, podają miejscowe środki znieczulające, dzięki którym nie odczuwają dyskomfortu. Ewentualnymi przeciwwskazaniami są:

  • infekcje skórne,
  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • tendencje do keloidów,
  • niektóre choroby autoimmunologiczne,
  • problemy z krzepnięciem krwi,
  • świeża opalenizna, przykładowo po wizycie w solarium.


WWW: https://problemskora.pl

Dodano: 2022-10-13

Miejscowość: Poznań

Adres: Ułańska 19

Kod pocztowy: 60-748

Telefon: (+48) 510-084-711WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl