Mentor Marketingu - Szkolenie z Facebooka i Marketingu prowadzone przez praktyka


Facebook jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych narzędzi stosowanych do reklamy w sieci przez specjalistów od marketingu. W szybki i łatwy sposób pozwala na dotarcie do milionów użytkowników, którzy używają tej platformy każdego dnia. Daje szansę na rozwój każdemu, niezależnie, czy jest to średnia firma, korporacja czy mały lokalny biznes. Budżet również nie jest ważny, jako że dla wszystkich reklamodawców Facebook ma odpowiednie rozwiązania, dostosowane do posiadanej kwoty.

Na stronie internetowej mentormarketingu.pl można zapoznać się z ofertą szkolenia z marketingu na Facebooku. Jest ono przeprowadzone przez osobę z wieloletnim doświadczeniem praktycznym oraz szeroką wiedzą w dziedzinie marketingu internetowego. Uczestnicy mają możliwość wprowadzenia natychmiastowych zmian na swoim fanpage'u. Podczas szkolenia można dowiedzieć się jak zoptymalizować publikowanie treści, aby były one przyjazne dla algorytmu i zyskiwały jak największe wyświetlenia organiczne. Kursanci dowiedzą się również, jak tworzyć angażujący content, który będzie pozwala osiągnąć konkretne efekty. Mogą przy tym omówić kwestie dotyczące tego, jakie cele wybrać, jak zoptymalizować kampanię, jak dobierać odpowiednio budżet oraz jak poznać motywację użytkowników Facebooka, aby stali się oni nowymi klientami.  Podczas szkolenia podawane są najdrobniejsze detale dotyczące usprawniania działalności w social mediach, między innymi dokładne zalecenia w zakresie wymiarów dodawanej grafiki. Pod uwagę brany jest również sposób komunikacji z klientami oraz poziom jej efektywności. Oprócz cennej wiedzy uczestnik szkolenia ma możliwość wprowadzenia natychmiastowych optymalizacji w swojej stronie. Po zakończeniu kursu można umówić się na indywidualną konsultację marketingową ze specjalistką w cenie niższej od standardowej.

Cała oferta została dokładnie opisana pod wskazanym wcześniej adresem. Zapisanie się na szkolenie jest niezwykle proste. W ofercie znajdują się również inne usługi, w tym wspomniane wcześniej konsultacje. Firma prowadzi także szkolenia z zakresu obsługi konta na LinkedIn, a także sprzedaje poradniki na temat marketingu. Warto zapoznać się z treścią bloga, na którym znajduje się wiele ciekawych i przydatnych artykułów dotyczących nie tylko portali społecznościowych.WWW: https://mentormarketingu.pl

Dodano: 2022-05-21

Miejscowość: Olsztyn

Adres: Jana Kasprowicza 4

Kod pocztowy: 10-220

Telefon:WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Transport Przeprowadzki ADAM Kacper Wojtyński


WIĘCEJ
Card image cap

DRILL TEAM Odwierty


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl