MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O. - Usługi pogrzebowe bielany


Godne pożegnanie zmarłej bliskiej osoby jest bardzo ważnym elementem żałoby, dlatego każdy detal całej uroczystości ma istotne znaczenie. Przygotowania do pogrzebu, jego organizacja są przy tym bardzo dużym obciążeniem emocjonalnym i psychicznym. Konieczność dopełnienia wszelkich formalności dla osoby pogrążonej w smutku bywa zadaniem ponad siły. W takich trudnych chwilach dobrze jest móc część obowiązków powierzyć profesjonalistom, którzy do swej pracy podchodzą z należytym szacunkiem i zrozumieniem.

Na Bielanach usługi pogrzebowe w sposób kompleksowy od lat prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Duże doświadczenie pozwala na przygotowanie ceremonii zgodnie z indywidualnymi potrzebami osób zlecających. Organizacja ostatniego pożegnania obejmuje pełen wachlarz usług, są to między innymi:

  • pomoc w doborze trumny lub urny,
  • wykonanie klepsydr, przygotowane nekrologów,
  • usługi prosektoryjne, w tym przygotowanie ciała,
  • kremacja i pochówek,
  • prace kamieniarskie,
  • oprawa kwiatowa i muzyczna uroczystości,
  • przygotowanie stypy.

Korzystając z pełnego pakietu usług pogrzebowych, można mieć pewność, że cała ceremonia przebiegnie zgodnie z intencją bliskich zmarłego. Zakład organizuje nie tylko pochówki wyznaniowe, ale także świeckie. W tym drugim przypadku istnieje możliwość wynajęcia mistrza ceremonii, który poprowadzi uroczystość, przygotuje wspomnienie o zmarłym i pomoże pożegnać się z nim wszystkim uczestniczącym w pochówku. Przygotowanie sali pogrzebowej z odpowiednią oprawą i dopasowanymi dekoracjami pozwoli członkom rodziny i przyjaciołom przeżywać ten czas w podniosłym nastroju i z poczuciem, że odchodząca osoba jest należycie uhonorowana.

Dodatkowo przedsiębiorstwo funeralne może pośredniczyć między bliskimi zmarłego a zarządcami cmentarza i zorganizować wykup miejsca na grób. Usługa to dotyczy zarówno miejskich nekropolii, jak i tych należących do różnych związków wyznaniowych. Każdy może także skorzystać ze wsparcia w kwestiach urzędowych. Dzięki niemu łatwiej jest skupić się na przeżywaniu żałoby.WWW: https://mpuk.pl/

Dodano: 2020-12-24

Miejscowość: Warszawa

Adres: Nakielska 3

Kod pocztowy: 01-106

Telefon: 22 836 69 12

Źródła: https://mpuk.pl/oferta


Autor: Oliwier Wróblewski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl