More of Life - Szkoła pływania w Warszawie - kursy dla dzieci i dorosłych


Czy warto umieć pływać? Jak najbardziej! Jest to umiejętność, która może się przydać w różnych sytuacjach, nie tylko w trakcie wakacyjnego wypoczynku nad morzem, czy też podczas wypadu na basen. Na kurs pływania warto wybrać się bez względu na wiek. Rodzice mogą rozważyć zapisanie swojej pociechy na zajęcia indywidualne lub grupowe. W przyszłości ich dziecko już jako dorosły człowiek, będzie im wdzięczne za taką decyzję.

Szkoła pływania w Warszawie oferuje zajęcia nie tylko dla osób początkujących, ale również zaawansowanych. Nauczyciele szkolą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oferta obejmuje lekcje dla przedszkolaków. Osoby, które całkiem dobrze radzą sobie w wodzie, mogą zwiększyć swoje umiejętności na specjalnym szkoleniu.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapisać się na indywidualne lekcje. Jest to świetna propozycja dla tych osób, które mają duże opory przed pływaniem. Zajęcia sam na sam z instruktorem to większy komfort, a także szansa na przezwyciężenie strachu przed wodą.

Nauczyciel zbiera informacje o stopniu umiejętności pływania, jaką ma przyszły kursant. Dzięki temu może mu podpowiedzieć, w jakiej grupie najlepiej się odnajdzie. Uczniowie szkoły działającej w stolicy mają dostęp do akcesoriów przydających się w trakcie zajęć. Kursanci mogą liczyć na pełne wsparcie instruktora. Udziela on im cennych wskazówek. Krok po kroku zapoznaje osoby początkujące ze sztuką pływania. Zajęcia odbywają się w bezstresowej atmosferze. Dzięki temu nauka pływania niesie radość. Wszyscy instruktorzy działający w szkole mają odpowiednie kwalifikacje.

Osoby, które chciałyby zapisać się na kurs, mogą udać się na stronę internetową more-life.pl. Zamieszczono na niej wszystkie dane niezbędne do kontaktu.

Warto dodać, że oferta obejmuje nie tylko naukę pływania, ale także obozy letnie i zimowe oraz półkolonie dla dzieci. Szczegóły dotyczące przyszłych wydarzeń, jak i fotorelacje z tych, które już się odbyły, można poznać na stronie online.WWW: https://www.more-life.pl

Dodano: 2023-11-20

Miejscowość: Warszawa

Adres:

Kod pocztowy: -

Telefon: 535 999 049

Źródła: https://www.more-life.pl/


Autor: Janina Zalewska


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl