MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne - Gdzie można kupić opakowania jednorazowe z materiałów biodegradowalnych?


O szkodliwości plastiku i jego negatywnym wpływie na środowisko naturalne mówi się już od dawna. Prowadzi się również badania w zakresie związku niektórych chorób z zanieczyszczeniem przez plastik wód gruntowych i nie tylko. Społeczeństwo, szczególnie młodsze, także za sprawą edukacji szkolnej, coraz częściej rezygnuje z opakowań plastikowych na rzecz szklanych lub produkowanych z materiałów ekologicznych. Wiele lokali sprzedających napoje i potrawy na wynos zamieniło talerze, kubki i torebki plastikowe na opakowania przyjazne środowisku, aby przyciągnąć klientelę, pragnącą zadbać o naturę i własne zdrowie. Dzięki temu zdecydowanie wzrósł także prestiż takich punktów gastronomicznych.

Od kilku lat działa w branży opakowań firma MyHappyOcean, która chce wspomóc przedsiębiorców, dostarczając im rozmaite, ekologiczne opakowania jednorazowe. W jej ofercie dostępne są wszelkie produkty do podawania napojów i potraw zimnych i gorących. Są one wykonane z wielu surowców roślinnych, a także z drewna, np bambusowego. Niektóre artykuły do złudzenia przypominają plastik, jednak i one są wyprodukowane z przyjaznego środowisku PLA, czyli tworzywa z mączki kukurydzianej. Ich minusem jest to, że nadają się tylko do napojów i dań zimnych.

W asortymencie dostępnym w tej bogato wyposażonej hurtowni opakowań do żywności można znaleźć nie tylko kubki, talerze i miski, ale także rozmaite:

  • opakowania na wynos,
  • pojemniki na sałatki, desery, sosy itp.
  • pudełka na burgery, frytki, hot-dogi, tortille,
  • torebki na kanapki,
  • torby papierowe z uchwytem,
  • naczynia z otrąb, ciasta chlebowego, liści palmowych, trzciny cukrowej,
  • słomki

i mnóstwo innych artykułów, których pełna lista dostępna jest na stronie sklepu. Firma ta oferuje też nadruk na opakowaniach.WWW: https://myhappyocean.pl/

Dodano: 2022-11-30

Miejscowość: Warszawa

Adres: Zapłocie 256

Kod pocztowy: 02-970

Telefon: + 48 509 295 620

Źródła: https://myhappyocean.pl/


Autor: Błażej Adamski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl