NFK J. KOPA Sp. J - Regały drive-in - co to takiego?


Jednym z największych wyzwań, z jakimi mierzą się zarządcy hal magazynowych, jest optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Pomocne w składowaniu ładunków są regały, różniące się od siebie budową, wymiarami oraz materiałami wykorzystanymi do produkcji. Na popularności zyskują modele drive-in, powstałe z myślą o towarach odznaczających się dużą wagą i sporymi gabarytami. Umożliwiają one przechowywanie większej ilości palet w porównaniu do ich odpowiedników rzędowych, dlatego są coraz chętniej nabywane.

Opisywane regały stanowią alternatywę dla systemów składowania blokowego i odznaczają się korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Są wybierane przez wzgląd na bezpieczeństwo użytkowania oraz stabilność, co sprawia, że na ich półkach można układać artykuły jeden na drugim. Do ich zalet zalicza się także możliwość wjazdu wózka widłowego do wnętrza konstrukcji oraz bezproblemowe kontrolowanie stanów magazynowych. Tworzy się je z wytrzymałych materiałów, odpornych na odkształcenia i pękanie pod wpływem silnych nacisków.

Niezawodne regały drive-in można zamówić na witrynie nfk.com.pl. Jest to adres zaufanej firmy specjalizującej się w sprzedaży certyfikowanych konstrukcji dla klientów z dużymi wymaganiami. Znajdują one zastosowanie nie tylko w halach magazynowych, ale też niektórych sklepach wielkopowierzchniowych, fabrykach oraz centrach logistycznych. Umożliwiają bezpieczne składowanie wielopoziomowe ładunków o różnych kształtach oraz ekonomiczne przechowywanie towarów umieszczanych na paletach.

Proponowane regały bazują na stabilnych szynach nośnych, produkowanych ze stali nierdzewnej. Niektórzy wyposażają je w dodatkowe akcesoria zwiększające funkcjonalność i bezpieczeństwo osób przebywających w hali, takie jak ograniczniki, najazdy oraz ochraniacze. Konstrukcje drive-in, nazywane wjezdnymi, są montowane jeden przy drugim i gwarantują swobodne poruszanie się wózków widłowych. Znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, a ponadto sprawdzają się w mroźniach oraz chłodniach.WWW: https://www.nfk.com.pl

Dodano: 2023-04-26

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

Adres: Kościelna 7

Kod pocztowy: 95-070

Telefon: 42 712 56 10WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Communication Corner


WIĘCEJ
Card image cap

JGL


WIĘCEJ
Card image cap

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl