ODEKA SIMP FF - Kurs HDS • https://www.odeka.pl/


Pracownicy fizyczni w dzisiejszych czasach nie są skazani na pracę, która nie daje perspektyw rozwoju. Jedynym wymogiem, tak jak i w przypadku innych branż, jest konieczność podnoszenia swoich umiejętności. Bydgoski ośrodek ODEKA SIMP należący do Stowarzyszenia Inżynierów i Mechaników Polskich od 1961 roku zapewnia kolejnym pokoleniom zainteresowanych dostęp do szerokiej gamy szkoleń, dzięki którym można na stałe poprawić swoją sytuację materialną i w znacznym stopniu zwiększyć wartość rynkową.

Katalog jest bardzo szeroki i dedykowany jest w znacznej mierze przyszłym operatorom maszyn. Do najczęściej wybieranych należy kurs HDS. Hydrauliczny Dźwig Samochodowy to bardzo popularny sprzęt, który znajduje bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie, transporcie, logistyce, a także wielu nietypowych realizacjach związanych ze środowiskiem leśnym, miejskim czy przemysłowym. Popularny żuraw przenośny umożliwia rozładunek, załadunek oraz transport gabarytów bez konieczności korzystania z innych urządzeń.

Dzięki propozycji powyższej firmy osoby, które skończyły 18 lat, mogą zyskać stosowne uprawnienia, a tym samym wkroczyć na nową ścieżkę kariery zawodowej, zdobywając wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. W trakcie zajęć z teorii każdy uczestnik ma okazję gruntownie zapoznać się z dopracowanymi materiałami dydaktycznymi w formie skryptu papierowego bądź elektronicznego. Natomiast zajęcia z praktyki są prowadzone pod czujnym okiem wyrozumiałych, lecz wyczulonych na błędy, wysoko wykwalifikowanych instruktorów, którzy bardzo szybko wyłapują i korygują błędy, zapobiegając wyrobieniu negatywnych nawyków.  Po zakończeniu szkolenia odbywa się egzamin wewnętrzny, poprzedzający komisyjny egzamin zewnętrzny. Jego pozytywny wynik oznacza zdobycie bezterminowych uprawnień operatora przenośnego żurawia. Świeżo upieczony fachowiec może podjąć się pracy na dowolnym modelu, niezależnie od udźwigu, wysięgu, czy osprzętu dodatkowego, a tym samym cieszyć z nowych perspektyw zawodowych, również za granicą. WWW: https://www.odeka.pl/

Dodano: 2021-01-13

Miejscowość: Bydgoszcz

Adres: Toruńska 286

Kod pocztowy: 85-030

Telefon:WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Amer Event


WIĘCEJ
Card image cap

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska


WIĘCEJ
Card image cap

Autokasacja U Jacka


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl