OSK Speed - http://www.speed.auto.pl • Najlepsza szkola jazdy w Gdańsku


Od wyboru konkretnego ośrodka nauki jazdy zależy w dużej mierze, czy kursant zdobędzie niezbędne umiejętności oraz wiedzę i zda za pierwszym razem egzamin, czy może jednak będzie zbyt zestresowany i niepewny siebie podczas wymaganych zadań testowych. Z całą pewnością, warto wcześniej zapoznać się z ofertą kilku lokalnych szkół jazdy i zapoznać się z opiniami na temat formy prowadzonych zajęć, a także kompetencji zatrudnionych instruktorów.

Jaką szkołę w Trójmieście wybrać?

OSK Speed Auto to bez wątpienia najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku, która może pochwalić się wysoką zdawalnością swoich kursantów na egzaminach zewnętrznych. Na terenie miasta posiada aż dwie dogodne lokalizacje i cieszy się ogromną popularnością wśród lokalnej społeczności. Obecnie szkoła organizuje dwa kursy - na prawo jazdy kategorii B oraz A. Oczywiście w każdym przypadku kursant musi osiągnąć określony wiek:

  • prawo jazdy kategorii B wymaga pełnoletności - najpóźniej w dniu ukończeniu szkolenia,
  • prawo jazdy kategorii A można zdać w wieku 20 lat, gdy równocześnie od 2 lat jest się posiadaczem dokumentu A2 lub w wieku 24 lat - wtedy kierowca może poruszać się dowolnym motocyklem.

Nauka samodzielnego kierowania samochodem powinna odbywać się w miłej i spokojnej atmosferze, aby kursant potrafił zapanować nad stresem, a także czuł się pewnie za kierownicą, To niezwykle ważne podczas samego egzaminu, ale również po otrzymaniu prawa jazdy i w pełni samodzielnej jeździe.

W gdańskiej szkole organizowane są kursy tradycyjne w godzinach porannych i popołudniowych, weekendowe, a nawet w trybie przyspieszonym. Jeśli chodzi o szkolenie praktyczne, to oczywiście terminy jazd z instruktorem są zawsze ustalane indywidualnie, aby dopasować godziny do codziennych obowiązków ucznia.

Jak można zapisać się na kurs prawa jazdy?

Możliwości jest tak naprawdę kilka - wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej ośrodka, wysłać wiadomość SMS na wskazany na portalu numer telefonu lub skorzystać z fanpage'a szkoły na facebooku. WWW: http://www.speed.auto.pl

Dodano: 2020-08-01

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Gnilna 2

Kod pocztowy: 80-847

Telefon: 601 224 101

Źródła: http://www.speed.auto.pl/


Autor: Kamil Czerwiński


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego


WIĘCEJ
Card image cap

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


WIĘCEJ
Card image cap

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl