Owoce dla firm - http://owocedlafirm.pl/ • Owoce dla pracowników szczecin


Nie jest tajemnicą fakt, że od samopoczucia pracowników zależy zaangażowanie podczas wykonywania przez nich obowiązków. Świadomość tę ma coraz większa grupa pracodawców, poszukujących najlepszych metod na ich motywowanie. W takim przypadku liczą się nie tylko bonusy pieniężne, ale i inne benefity, na które składają się między innymi świeże owoce dostarczane do biura. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Przede wszystkim dlatego, że zwiększa ono motywację do pracy. Z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że korzyści z regularnego spożywania świeżych owoców jest mnóstwo. Mają one pozytywny wpływ na pracę mózgu, a na dodatek zwiększają odporność, co przydaje się zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym.

Prawdą jest, że współcześnie wiele osób poszukujących zatrudnienia zwraca uwagę nie tylko na samo wynagrodzenie, ale i pozapłacowe korzyści. Dodatkowe świadczenia odgrywają ważną rolę zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i niewielkich firmach, a owoce dostarczane do pracy są tego znakomitym przykładem. Można je zamówić na stronie owocedlafirm.pl, którą prowadzi zaufane przedsiębiorstwo zapewniające elastyczną ofertę dopasowaną do potrzeb każdego klienta. Firma proponuje owoce w korzystnych cenach, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców.

Regularne dostarczanie zdrowych przekąsek zmniejsza chęć kupowania czekolad, ciastek czy batoników, co pomaga zmienić nawyki żywieniowe. Jest to istotne zwłaszcza wśród pracowników biurowych, którzy najczęściej prowadzą siedzący tryb życia i nie zawsze mają czas na uprawianie sportu. Owoce dla pracowników dostarczane są w Szczecinie raz w tygodniu lub częściej, w zależności od potrzeb klientów. Ta niepozorna usługa w znacznym stopniu zwiększa poziom zaangażowania, kreatywności oraz zadowolenia podwładnych. Nie każdy wie, że mikroelementy znajdujące się w takich przekąskach, wpływają na produkcję dopaminy, a na dodatek stanowią bogactwo przeciwutleniaczy hamujących rozwój wolnych rodników, które przyspieszają procesy starzenia się organizmu.WWW: http://owocedlafirm.pl/

Dodano: 2020-12-02

Miejscowość: Szczecin

Adres: Modra 33

Kod pocztowy: 71-220

Telefon: 534 694 484

Źródła: http://owocedlafirm.pl/


Autor: Jagoda Borowska


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FCE.PL


WIĘCEJ
Card image cap

Galeria Stolarki


WIĘCEJ
Card image cap

Rekuperacja Firma Ossoliński


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl