P.H. BAU-TEC - Krążki ścierne - rodzaje i zastosowanie


Najważniejszą kwestią podczas wykonywania prac szlifierskich jest posiadanie profesjonalnego sprzętu. Mowa tu nie tylko o szlifierkach kątowych czy wiertarkach dających możliwość przeprowadzania prac na sucho lub mokro, ale też o krążkach ściernych. To uniwersalne artykuły zapewniające szeroki pole do manewru, które sprawdzają się głównie podczas końcowego etapu obróbki. Znajdują one zastosowanie w przypadku:

  • stali,
  • gipsu,
  • drewna,
  • tworzywa sztucznego.

Są one do nabycia w przedsiębiorstwie Bau-Tec, które kieruje ofertę do majsterkowiczów oraz właścicieli warsztatów samochodowych i różnego rodzaju zakładów produkcyjnych.

Wszystkie krążki ścierne dostępne w katalogu odznaczają się wysoką jakością i starannością wykonania. Ich zaletą jest nieskomplikowana budowa oraz niewielkie ryzyko niszczenia. Zainteresowani chwalą sobie między innymi modele cyrkonowe o dużej granulacji, które przydają się w trakcie szlifowania materiałów o dużej twardości, takich jak czarna stal lub aluminium. Nabywają oni również krążki korundowe, uznawane za najpopularniejsze. To uniwersalne wyroby sprawdzające się w przypadku miękkich stopów aluminium, włókna szklanego oraz drewna. Niekiedy są one zastępowane krążkami z węglika krzemu, który jest wykorzystywany podczas obróbki granitu.

Celem używania takich dodatków jest przygotowanie wybranych przedmiotów do dalszej obróbki. Krążki dają bowiem możliwość pozbycia się zniekształceń, nierówności oraz zabrudzeń. Są one montowane za pomocą specjalnych dysków lub przyczepiane na rzepy, które następnie można podłączyć do szlifierek kątowych lub oscylacyjnych. Produkty te stanowią podstawę branży meblarskiej oraz firm zajmujących się wytwarzaniem stalowych konstrukcji.WWW: https://bau-tec.pl/

Dodano: 2021-11-04

Miejscowość: Częstochowa

Adres: Wilsona 30

Kod pocztowy: 42-200

Telefon: 782 22 88 32WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

tapetuj.pl Sklep internetowy


WIĘCEJ
Card image cap

Iluzjonista Konrad Mościński


WIĘCEJ
Card image cap

Moniuszki 7 Sp. z o. o.


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl