PITERSON Sp. z o.o. - Zarządzanie nieruchomościami warszawa


W przypadku podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości użytkowej (kamienicy, bloku mieszkalnego, czy też zamkniętego osiedla), trzeba bardzo odpowiedzialnie podejść do tego tematu. Podstawą jest panowanie nad wszystkimi formalnościami i potrzebami mieszkańców.  Doskonałym rozwiązaniem jest powierzenie takiego zadania zespołowi fachowców, pracujących dla firmy Piterson. Proponują oni kompleksowe zarządzanie nieruchomościami w Warszawie.

Mowa tu o przejęciu pieczy nad wszystkim, co dotyczy danej nieruchomości. Istotna jest opieka nad mieszkańcami. Stworzono specjalny system, który umożliwia zainteresowanym natychmiastowe przesyłanie informacji na tematy, które dotyczą wspólnoty lub ich samych. Pracownicy podkreślają, iż dokładają wszelkich starań do tego, by na wszystkie nadesłane wiadomości odpowiadać w ciągu jednego dnia roboczego. 

Tereny zielone wokół budynków są stale skrupulatnie pielęgnowane i utrzymywane w czystości. W przypadku remontów, wszystko jest szczegółowo dokumentowane i konsultowane z mieszkańcami i zarządem. Prowadzona jest książka obiektu budowlanego.

Właściciele firmy są w pełni świadomi faktu, iż osoby zamieszkujące dany budynek są dla nich nieocenionym źródłem wiedzy. Z tego właśnie powodu starają się wsłuchiwać w głos i potrzeby każdej takiej osoby.

Dla potwierdzenia wiarygodności i standardu usług, warto zapoznać się z zamieszczonymi na stronie usługodawcy referencjami, jakie zostawiły mu osoby, które zdecydowały się na skorzystanie ze świadczeń biura.

Osoby współpracujące z firmą otrzymują możliwość korzystania ze strefy klienta. Wymaga ona wygenerowania hasła i loginu. Dzięki temu klienci mają stały dostęp do swoich danych oraz mogą na bieżąco monitorować wszystko to, co związane jest z ich nieruchomością. 

Wycena współpracy dokonywana jest na podstawie indywidualnej rozmowy z konkretnym petentem. Pod uwagę brana jest wielkość wspólnoty, jej aktualny stan i konkretne oczekiwania klienta. Dopiero wtedy proponowane są poszczególne stawki za miesiąc pracy. WWW: https://piterson.pl/

Dodano: 2020-10-18

Miejscowość: Warszawa

Adres: Filtrowa 68

Kod pocztowy: 02-057

Telefon: +48 (22) 401 33 03

Źródła: https://piterson.pl/


Autor: Leon Zieliński


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl