Polimat - Wanny łazienkowe wolnostojące czy modele do zabudowy?


W projekcie łazienki może znaleźć się kabina prysznicowa z brodzikiem lub typu walk-in, a także wanna — tradycyjna do zabudowy oraz model wolnostojący. Jak więc widać możliwości jest naprawdę sporo, dlatego dobór tego typu armatury powinien być właściwie przemyślany i dopasowany do preferencji przyszłych użytkowników oraz stylu i wielkości łazienki. 

Pomimo sporych walorów korzystania z prysznica, większość klientów decyduje się jednak na zakup wanny, w której będą mogli się zrelaksować po całym dniu. Jest to również korzystna i wygodna opcja dla rodzin z małymi dziećmi, których umycie w kabinie prysznicowej jest dosyć męczące, a czasem i niemożliwe. Proponowane przez producentów wanny łazienkowe wolnostojące nadają elegancję i unikatowy klimat całemu wnętrzu. Okazuje się, że tego typu modele wanien są dostępne w wielu wymiarach (zwykle od 150 do 180 cm długości), dzięki czemu można je zamontować w pomieszczeniach o dowolnym metrażu. Przy niewielkich łazienkach dobrym pomysłem będzie także wybór wanny przyściennej.

Z kolei klasyczne modele wanien do zabudowy sprawdzą się głównie w małych pomieszczeniach, w tym głównie wąskich oraz o nieregularnych kształtach. Spory wybór armatury łazienkowej można znaleźć w ofercie producenta POLIMAT, który działa w branży od lat. Firma proponuje wanny prostokątne i narożne (wraz z obudowami) oraz wolnostojące i z drzwiami. Ponadto w asortymencie dostępne są brodziki prysznicowe o różnych kształtach, wymiarach i głębokościach. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz szybki termin realizacji każdego zamówienia. Na firmowej stronie zamieszczono także liczne porady i ciekawostki związane z dopasowaniem armatury sanitarnej i aranżacją łazienki.WWW: https://polimat.com.pl

Dodano: 2023-06-06

Miejscowość: Kruszwica

Adres: Przedbojewice 33

Kod pocztowy: 88-150

Telefon: 605887550WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Amer Event


WIĘCEJ
Card image cap

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska


WIĘCEJ
Card image cap

ODEKA SIMP FF


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl