Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER - Muay Thai Warszawa


Sport jest bardzo ważny obok zdrowej diety, aby utrzymać odpowiednią kondycję fizyczną i cieszyć się dobrym zdrowiem. Są różne rodzaje uprawiania sportu. Można biegać, pływać, jeździć na nartach czy wyczynowo na rowerze. Gimnastyka też jest sportem. Jednym ze sportów, który angażuje dusze i ciało są sztuki walki. Wbrew pozorom uczą cierpliwości, zachowania spokoju i oceny sytuacji oraz przeciwnika. Ponadto ćwiczą gibkość ciała i szybkość ruchów.

 

Do jednych z modniejszych w Polsce sztuk walki zalicza się Muay Thai, czyli boks tajski. W Warszawie kursy Muay Thai realizowane są przez Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER, które działa już od 30 lat i założone zostało przez Lecha Jerzego Pałysa. Swoje umiejętności zdobywał on między innymi u chińskich mistrzów. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę właśnie z tym rodzajem sztuk walki. Muay Thai wymaga ogromnego zdyscyplinowania, precyzji, skupienia i przede wszystkim sprawności fizycznej. Celem kursu jest pokazanie uczestnikowi założeń systemu walki, wyćwiczenie różnych ciosów oraz metod konfrontacji z przeciwnikiem. Szkoleniowcy kładą nacisk na nauczenie, jak zadawać silne i precyzyjne ciosy charakterystyczne dla tej sztuki walki.

 

Kadra trenerska jest najlepszą, z jaką można pracować. Mają na swoim koncie wiele osiągnięć. Osoby te są mocno zaangażowane w wykonywane zadania. Sztuki walki to ich pasja, którą z chęcią dzielą się z innymi. Muay Thai to sztuka walki, którą najczęściej uprawiają mężczyźni, ale także kobiety radzą sobie w niej bardzo dobrze. Daje ona poczucie pewności siebie i wiarę we własne możliwości. Wchodząc na stronę internetową centrum można dowiedzieć się więcej o jego ofercie, poszczególnych sztukach walki, o doświadczeniu trenerów i zapoznać się z jego historią. Na stronie znajdują się wszelkie informacje dotyczące zapisów, opłat za kursy oraz rozkładu i miejsca zajęć. Dostępne są tam również filmiki dotyczące poszczególnych ofert. Warto skorzystać z usług i zapisać się na kurs chociażby po to, aby zdobyć nowe umiejętności i pewność siebie.WWW: http://www.redtiger.com.pl/

Dodano: 2019-12-19

Miejscowość: Warszawa

Adres: Smolna 30

Kod pocztowy: 00-375

Telefon: 502 080 063WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl