PPHU "BU-MOR" - Szkolenia bhp dla weterynarzy online | https://eszkoleniabhp.com/


Wśród grup zawodowych, które w swoim miejscu pracy są szczególnie narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa, znajdują się lekarze weterynarii. W związku z tym powinni oni szczególnie dbać w o bezpieczeństwo oraz higienę pracy. Raz na 5 lat weterynarze są zobowiązani brać udział w okresowych szkoleniach BHP, które są dedykowane właśnie im i które pozwalają uaktualnić oraz usystematyzować wiedzę z zakresu bezpiecznego leczenia zwierząt.

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się szkolenia BHP dla weterynarzy online, których szczegółowy opis można znaleźć pod adresem internetowym Eszkoleniabhp.com. Na szkoleniach poruszane są następujące problemy:

  • organizacja stanowisk pracy lekarzy i techników weterynarii,
  • zagrożenia związane z bezpośrednim kontaktem ze zwierzętami,
  • ryzyko wynikające z działania promieniowania elektromagnetycznego, laserowego i RTG,
  • czynniki biologiczne oraz chemiczne występujące w miejscu pracy,
  • choroby zawodowe, na jakie narażony jest weterynarz.

Prowadzący szkolenie wykładowcy omawiają również proponowane rozwiązania tych problemów, korzystając ze swojej wiedzy oraz bogatego doświadczenia. Ponadto w przypadku, gdy uczestnicy chcą uzyskać dodatkowe wyjaśnienia, służą swoją fachową poradą.  

Szkolenie online ma formę nagrania, które można odtworzyć w wybranym przez siebie miejscu i czasie po wykupieniu dostępu do platformy e-learningowej. Można więc najpierw dokładnie zapoznać się z treścią nagrania, a następnie podejść do egzaminu, który również odbywa się drogą internetową. Przed przystąpieniem do egzaminu uczestnik ma możliwość skontaktować się z wykładowcą telefonicznie lub e-mailowo.  Dzięki temu może rozwiać swoje ewentualne wątpliwości. Konsultacje z wykładowcą nie są dodatkowo płatne i są wliczone w cenę szkolenia.

Opłata za kurs BHP jest konkurencyjna i obejmuje również zaświadczenie online o odbyciu szkolenia oraz opłatę za przesyłkę papierowego certyfikatu. Firma organizująca szkolenie wystawia także fakturę VAT, która też nie jest dodatkowo płatna.WWW: https://eszkoleniabhp.com/

Dodano: 2021-01-27

Miejscowość: Oświęcim

Adres: Zagrodowa 67

Kod pocztowy: 32-600

Telefon: 507 022 814WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

prace.edu.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek


WIĘCEJ
Card image cap

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl