PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Przejścia szczelne • PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


Poprawne wykonanie przydomowej instalacji wodociągowej wymaga oczywiście stosowania wysokiej jakości materiałów budowlanych, spełniających odpowiednie normy technologiczne i zrobionych z dobrych materiałów. Jednym z ważniejszych elementów są tutaj z pewnością przejścia szczelne, które montuje się w newralgicznych punktach całej instalacji. To chociażby miejsce, w którym rura PCV wychodzi ze studni oraz tam, gdzie następnie wchodzi ona do samego budynku. W punktach tych nie może dochodzić do przedostawania się wody opadowej czy wilgoci oraz wszelkich zanieczyszczeń, jakie mogłyby skazić wodę w studni. Jednocześnie oczywiście miejsce wejścia rury do budynku musi stanowić barierę dla insektów, robaków i wszelkich owadów. Źle wykonane będzie również zmniejszało szczelność termiczną całego budynku.

Produkcja wysokiej jakości elementów uszczelniających

Aby mieć pewność, że te newralgiczne punkty instalacji zostały dobrze wykonane, najlepiej postawić na ofertę firmy PrefEKO, która osobiście zajmuje się ich produkcją, zapewniając bardzo szeroką ofertę nowoczesnych przejść szczelnych. Nadające się do rur PCV o szerokości 110 mm dostępne są w wersjach:

  • 160/110;
  • 200/110;
  • 250/110;
  • 315/110.

W ofercie na stronie internetowej prefeko.com.pl można znaleźć także produkty dedykowane do rur o szerokości 80 mm, które dostępne są w następujących wersjach:

  • 160/69;
  • 200/73;
  • 250/110;
  • 315/72.

Najlepsze ceny na rynku

Zamawiając w tym miejscu, można liczyć nie tylko na najwyższą jakość oraz na szeroki wybór produktów, ale także na wyjątkowo atrakcyjne ceny, z którymi warto zapoznać się już teraz. Precyzyjnie wykonane z dobrych materiałów zapewniają odpowiednią szczelność, ale i długoletnią wytrzymałość oraz odporność na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Z pomocą doświadczonego, polskiego producenta takich elementów można łatwo, szybko i niewielkim kosztem wykonać każdą instalację wodociągową, zamawiając przejścia w dowolnych ilościach, także hurtowych i korzystając z ekspresowej dostawy w każde miejsce.WWW: https://prefeko.com.pl/

Dodano: 2018-11-14

Miejscowość: Luboń

Adres: Chemików 7

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: 609737059

Źródła:


Autor: Albert Andrzejewski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl