Primeko Technologie Ekologiczne - Przydomowe oczyszczalnie ścieków - jaka firma z Poznania?


Brak możliwości podpięcia się do miejskiej lub lokalnej kanalizacji to spory problem dla właściciela posesji i jego rodziny. Na szczęście obecnie można łatwo mu zaradzić. Nie trzeba już rezygnować z atrakcyjnie położonej działki pod zabudowę jednorodzinną tylko dlatego, że nie ma możliwości wykonania wspomnianego przyłącza lub też koszty takiego świadczenia są zbyt wysokie. Obecnie łatwo zastosować przydomowy system filtracji nieczystości. Takie rozwiązanie jest nie tylko wydajne, ale też bardzo proste w montażu. Nie zabiera też miejsca ani nie oszpeca otoczenia, gdyż zbiornik jest wkopany w grunt.

Firmą, której pracownicy specjalizują się w przydomowych oczyszczalniach ścieków i działają w Poznaniu oraz na terenie okolicznych miejscowości, jest PRIMEKO. Jej kadra od lat dostrzega rosnące zapotrzebowanie na skuteczne, tanie oraz proste do zastosowania alternatywy dla zbiorowego systemu kanalizacyjnego, które są jednocześnie nieinwazyjne, jeśli chodzi o środowisko naturalne. Obecnie przygotowana oferta obejmuje szereg modeli różnego typu oczyszczalni do położenia w przydomowym ogródku.

Pracownicy firmy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym, dlatego są w stanie wykonać całą usługę kompleksowo. Dbają o wykonanie niezbędnych pomiarów, są również w stanie doradzić klientowi najlepszy dla jego gospodarstwa model zbiornika, przeliczając średnie zużycie wody przez członków rodziny oraz uwzględniając inne, istotne parametry. To duża pomoc, zwłaszcza dla osoby, której wiedza w powyższym zakresie jest niewielka lub nawet znikoma.

Dostawca zapewnia, że dostarczane przez niego przydomowe oczyszczalnie są przede wszystkim szczelne. Dzięki temu nie ma obawy, że będzie z nich wydobywał się przykry zapach, utrudniający funkcjonowanie domowników oraz sąsiadów. Jednocześnie cała konstrukcja generuje niskie koszty eksploatacyjne. Kadra zwykle podczas pierwszej wizyty klienta w biurze lub jego rozmowy z konsultantem informuje, że konieczne jest coroczne opróżnianie zbiornika.WWW: https://oczyszczalnieprimeko.pl/

Dodano: 2022-08-21

Miejscowość: Gniezno

Adres: Malwowa 3

Kod pocztowy: 62-200

Telefon: 602 378 800

Źródła: https://oczyszczalnieprimeko.pl/


Autor: Elżbieta Czarnecka


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl