Prodexpol - Jodełka francuska z dębu - czym się charakteryzuje?


Istnieją rozwiązania aranżacyjne, które zawsze wyglądają dobrze, niezależnie od aktualnych trendów. Zalicza się do nich parkiety układane w jodełkę, na które decydują się osoby chcące zrezygnować z płytek, paneli, wykładzin i dywanów oraz cieszyć się estetycznymi podłogami o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Z łatwością wpasowują się w otoczenie i nie sprawiają problemów podczas układania. Parkiety tego typu zachwycają oryginalnym wyglądem, przywodzącym na myśl przestronne pałace bądź klimatyczne kamienice. Jodełka francuska jest tworzona z dębu, buku, jesionu oraz gatunków egzotycznych. To doskonałe rozwiązanie dla osób o dużych wymaganiach, które chcą zainwestować w podłogi użytkowane przez pokolenia.

Z reguły parkiety są wybierane do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, choć niektórzy stosują je w przypadku nieco bardziej nowoczesnych aranżacji, co nie jest błędem. Znakomicie prezentują się bowiem w pomieszczeniach skandynawskich, industrialnych, loftowych oraz rustykalnych, ponieważ powodują, że obiekty nie sprawiają wrażenia pustych, a na dodatek zyskują na przytulności. Jodełka francuska odznacza się grubszą warstwą użytkową, dlatego może być kładziona w często eksploatowanych obiektach, również tych, w których zainstalowano ogrzewanie podłogowe.

Wzór jodełki zapewnia sporo swobody, jeśli chodzi o urządzanie wnętrz. Interesują się nim także właściciele eleganckich lokali gastronomicznych oraz prestiżowych hoteli. Parkiety są niejako synonimem luksusu, dlatego inwestycja w nie może okazać się dobrym pomysłem. Ich sprzedażą zajmują się przedstawiciele przedsiębiorstwa Prodexpol, czyli firmy mającej w katalogu deski różniące się od siebie wariantem kolorystycznym, ceną, grubością oraz sposobem montażu.

Do ich produkcji wykorzystano drewno, będące trwalszym zamiennikiem tworzyw sztucznych, takich jak polichlorek winylu. Jest to wytrzymały surowiec, który zaimpregnowany specjalnymi preparatami, nie chłonie wilgoci, a jego powierzchnia jest idealnie gładka oraz wolna od pleśni czy grzybów. Przewagą podłóg drewnianych nad innymi jest też możliwość cyklinowania. Działanie to polega na zdarciu wierzchniej warstwy, co daje szansę pozbycia się wgnieceń, zarysowań, przebarwień lub resztek farb, dzięki czemu deski położone w pomieszczeniach prezentują się bez zarzutu i wyglądają jak nowe.WWW: https://www.prodexpol.pl/

Dodano: 2023-03-16

Miejscowość: Babice

Adres: Rynek 30a

Kod pocztowy: 05-082

Telefon: 22 499 55 44WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl