Proluk Łukasz Lampowski - Ręczne piły tarczowe do drewna w przystępnych cenach


Właściciele warsztatów przydomowych lubiący majsterkować, jak również właściciele zakładów usługowych, zajmujących się wykonywanie mebli czy ciesielstwem, znajdą wiele elektronarzędzi, które sprawdzą się w wykonywaniu precyzyjnych robót, w sklepie internetowym, współpracującym z najlepszymi producentami. Sklep ten od wielu lat dba, aby jego klienci mieli dostęp do narzędzi tak renomowanych marek, jak Mirka, Festool Virutex i wiele innych.

Dzięki wieloletniej współpracy z tymi producentami sklep ten może zaoferować wiele elektronarzędzi w atrakcyjnych cenach. Oferta jest bogata, dlatego każdy klient znajdzie tutaj to, czego szuka, w wielu modelach. Ze względu na bogactwo asortymentu, wybór nie będzie łatwy, ale warto zapoznać się ze wszystkimi opisami, zanim dokona się wyboru. Można też skorzystać z wiedzy i doświadczenia personelu sklepu PROLUK, który dostosuje narzędzie do oczekiwań i potrzeb klienta.

Z pewnością w każdym warsztacie majsterkowicza i profesjonalisty zajmującego się obróbką drewna znajdą zastosowanie piły tarczowe ręczne do drewna. Są one wyjątkowo praktyczne, gdyż wyposażono je w akumulatory litowo-jonowe, dzięki czemu są mobilne i można je zabrać na każdy plac budowy. Ich wybór jest ogromny, a wszystkie od najtańszej po najdroższą spełnią oczekiwania klientów. Zastanawiając się nad wyborem modelu, warto zwrócić uwagę na kilka parametrów, którymi powinien kierować się klient, aby wybrać model odpowiedni do jego potrzeb.

Wśród najważniejszych parametrów technicznych wyróżnić należy:

  • moc silnika, która im większa tym efektywność pracy przy obróbce drewna będzie wyższa,
  • maksymalną prędkość obrotową,
  • średnicę tarczy montowanej w urządzeniu,
  • zakres regulacji kątowej,
  • maksymalną prędkość cięcia.

Właściciele sklepu zachęcają do skorzystania z oferty, zapewniając, że stosunek ceny do jakości jest niezwykle korzystny. Pilarki te pochodzą od firmy Festool, specjalizującej się w produkcji elektronarzędzi. W razie problemów, czy awarii sklep gwarantuje sprawną i szybką naprawę sprzętu.WWW: https://proluk.com.pl

Dodano: 2022-01-22

Miejscowość: Bydgoszcz

Adres: Karola Szajnochy 9a

Kod pocztowy: 85-738

Telefon: 508 793 837WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Amer Event


WIĘCEJ
Card image cap

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska


WIĘCEJ
Card image cap

ODEKA SIMP FF


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl