PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA - Szkolenie Minitab - jaka cena?


Podnoszenie kwalifikacji zawodowych na różnego rodzaju kursach i szkoleniach to szybka oraz dająca oczekiwane rezultaty metoda, aby zdobyć nowe umiejętności praktyczne, a także pogłębić wiedzę. Takie możliwości doceniają nie tylko pracownicy, ale też pracodawcy. Coraz częściej sami proponują swoim podwładnym udział w warsztatach i wykładach, których program jest zgodny z zapotrzebowaniem w danej firmie. 

Obecnie w wielu zakładach wdrażane są nowe zasady zarządzania, w których podstawą jest stosowanie na co dzień nowych technologii w połączeniu z właściwym wykorzystywaniem potencjału ludzkiego. Potrzeby w tym zakresie sprawiły, że firmy szkoleniowe rozwinęły swoją ofertę o nowe zestawy kursów. Szeroki wybór wielotematycznych warsztatów, podczas których uczestnik nabywa konkretne umiejętności oraz poznaje swoje mocne i słabe strony, można znaleźć w ofercie dostępnej na stronie proqual.pl.

Jednym z proponowanych tam szkoleń jest Minitab. Organizator zaprasza do zapoznania się z tematyką spotkania oraz do zapisu osoby zainteresowane zwiększeniem wiedzy z zakresu zarządzania jakością. Mając na względzie jak największą efektywność spotkania, kadra realizatora ustawia w jednym terminie grupy szkoleniowe w taki sposób, by liczyły nie więcej niż kilku uczestników. Pozwala to na bezproblemowe nawiązanie odpowiedniej relacji na linii prowadzący - słuchacze. 

Organizator szkolenia Minitab zastrzega, że cena za kurs podawana jest tylko osobom zdecydowanym na skorzystanie z oferty. Taka polityka pozwala mu na zachowanie konkurencyjności rynkowej. Istnieje możliwość, by dostępna na warsztatach liczba wolnych miejsc była obsadzona przez słuchaczy reprezentujących jedną firmę. Prowadzący może wtedy nakierować tematykę (zarówno podczas wykładu, jak i zajęć praktycznych na sprzęcie komputerowym), uwzględniając indywidualne potrzeby uczestników. 

Kadra organizatora jest w stanie pomóc klientom w uzyskaniu dofinansowania, co umożliwia wzięcie udziału w szkoleniu na bardzo korzystnych warunkach.WWW: https://proqual.pl/

Dodano: 2022-08-06

Miejscowość: Wrocław

Adres: Ostrowskiego 30

Kod pocztowy: 53-238

Telefon: +48713551808WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga


WIĘCEJ
Card image cap

Salon Masażu Bogini Bastet


WIĘCEJ
Card image cap

Lewkorp


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl