Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS Marek Bonder - Jak obliczyć wymiar paneli szklanych


Miłośnicy nowoczesnych aranżacji chętnie wykorzystują w swoim domu panele szklane, które mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Produkt wykonywany jest ze szkła hartowanego, które wykazuje dużą odporność zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i brud oraz wilgoć.  Aby jednak panele dobrze się prezentowały, muszą być dokładnie wymierzone, w przeciwnym razie końcowy efekt będzie nieestetyczny.

Jak określić wymiar paneli?

W przypadku montowania paneli w takich miejscach, jak kuchnia czy łazienka, należy dobrać ich rozmiar co do milimetra, w przeciwnym razie w powstałych szparach będzie osadzać się brud czy nawet pleśń. Samodzielne dokonanie pomiaru nie jest proste, dlatego znacznie lepszą opcją będą panele szklane na wymiar. Mieszkańcy stolicy mogą w tym celu skorzystać z oferty, dostępnej na stronie panele-szklane.com.pl. Producent oferuje swoim klientom kompleksową usługę, która uwzględnia również wykonanie pomiarów pod panele. 

W przeciwieństwie do wielu innych producentów z Polski firma montuje swoje panele na aluminiowych profilach, które są praktycznie niewidoczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest dopasowanie paneli nawet do krzywych szafek kuchennych. Po wykonaniu pomiaru przez fachowca klient wspólnie z wykwalifikowanym doradcą wybiera grafikę, która zostanie nadrukowana na szkle. W tym celu wykorzystywane są wyłącznie nadruki odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu pozostają estetyczne na dłużej. 

Cena usług firmy jest uzależniona od wielu czynników, takich jak wymiar paneli, rodzaj szkła czy grafiki, a także opcji dodatkowych. Na stronie producenta można wycenić usługę, korzystając z formularza. Na życzenie klienta panele mogą zostać podświetlone specjalnym oświetleniem LED, które montowane jest wzdłuż krawędzi. Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane w przypadku paneli nad kuchennym blatem, ale także w łazience może okazać się przydatne. Odwiedzając stronę firmy, można też zapoznać się z galerią przykładowych realizacji i poznać więcej informacji na temat oferty.WWW: http://panele-szklane.com.pl/

Dodano: 2019-05-01

Miejscowość: Góra Kalwaria

Adres: Sobików 14a

Kod pocztowy: 05-530

Telefon: 501 557 228WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl