Ratajewski Domy Szkieletowe - Drewniane domy szkieletowe


Wybierając stalową konstrukcję domu, warto rozważyć możliwość skorzystania z usług profesjonalnej firmy budowlanej. Przedsiębiorstwo Ratajewski, działając na rynku już od kilkudziesięciu lat, zdobyło uznanie wielu klientów w Polsce. W ofercie znajduje się produkcja domów kanadyjskich oraz wykańczanie wnętrz. W zależności od potrzeb klienta może on zdecydować się na wybór jednego z prezentowanych wariantów budowlanych. Przedsiębiorstwo realizuje zadania budowlane na terenie całego kraju.

Do budowy domów wielkopolska firma podchodzi kompleksowo. Umożliwia to wykonanie wszystkich etapów budowy przez jedną ekipę budowlaną. W ten sposób inwestor nie musi każdorazowo poszukiwać innej ekipy budowlanej do realizacji poszczególnych etapów budowy. Przedsiębiorstwo wykonuje szkieletowe domy wraz z fundamentami, montażem niezbędnych instalacji oraz pracami wykończeniowymi.

Osoby decydujące się na wybór domów szkieletowych wykonywanych w technologii kanadyjskiej mogą liczyć na konkurencyjne ceny i szybką realizację. Cechą charakterystyczną tego rodzaju budynków jest fakt, że już w kilka miesięcy można zakończyć cały proces budowy. W większości przypadków już w 5 miesięcy możliwe jest uzyskanie domu w pełni wyposażonego wewnątrz, co przekłada się na szybką możliwość zamieszkania w nim.

Bezpieczeństwo i energooszczędność

Drewniane domy szkieletowe spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa i są przyjazne dla zdrowia wszystkich domowników. Jest to ważny czynnik szczególnie dla rodzin, w których chociaż jeden z członków cierpi na alergię. W wykonywaniu prefabrykatów używane jest drewno. W hali produkcyjnej wielkopolskiej firmy każdy dom jest odpowiednio przygotowywany. Dzięki temu proces jego montażu na działce klienta przebiega bardzo sprawnie.

Dzieje się tak również z uwagi na dobrze wykwalifikowaną kadrę pracowniczą firmy, która dba o zapewnienie każdemu budynkowi optymalnych warunków cieplnych. W ten sposób każdy właściciel może cieszyć się niższymi rachunkami za ogrzewanie. Wpływa na to w znacznym stopniu wykonanie ścian przy użyciu sprawdzonych materiałów, którymi są między innymi:

• tynk mineralny,
• grunt, klej oraz siatka,
• wełna fasadowa,
• wiatroizolacja,
• płyta mfp.WWW: https://ratajewski.com/

Dodano: 2020-01-12

Miejscowość: Rydzyna

Adres: Poniatowskiego 21

Kod pocztowy: 64-130

Telefon: +48 694 079 562

Źródła: https://ratajewski.com/


Autor: Adam Chmielewski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl