Rekuperacja Firma Ossoliński - Rekuperatory w Szczecinie – gdzie kupić?


Wiele osób budujących domy jednorodzinne szuka nowoczesnych, ekologicznych sposobów na zredukowanie kosztów utrzymania nieruchomości. Jedną ze sprawdzonych metod jest montaż dobrej jakości wymiennika ciepła. Renomowana firma Ossoliński oferuje najwyższej klasy rekuperatory. Mieszkańcy Szczecina i okolicznych miejscowości mogą w każdej chwili skontaktować się z przedstawicielem firmy i umówić na bezpłatną konsultację.

Proponowany przez przedsiębiorstwo system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zużywa niewiele energii elektrycznej, a w zamian utrzymuje stałą temperaturę w budynku, zarówno w lecie, jak i w zimie. Instalacja jest wyposażona w wydajny wentylator wywiewny, który zaciąga zużyte powietrze z pomieszczenia i dostarcza je do wymiennika ciepła z jednej strony. Z drugiej strony wciągane jest świeże powietrze z zewnątrz, które jest ogrzewane przez powietrze wywiewane, nie mieszając się z nim. Dodatkowo system zawiera komplet filtrów, który nie przepuszcza patogenów, drobnoustrojów i różnych zanieczyszczeń, co zapewne stanowi ważną informację dla osób borykających się z alergiami.

Firma podchodzi indywidualnie do każdego klienta, oferuje nie tylko porządne produkty, które spełniają wszelkie normy, ale i profesjonalne doradztwo. Wysoko wykwalifikowani fachowcy zaprojektują całą instalację na podstawie informacji dostarczonych przez klienta oraz przygotują szczegółowy kosztorys. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie internetowej.

Warto wiedzieć, że przedsiębiorstwo może nadzorować realizację inwestycji. Specjalista sprawdzi, czy instalacja jest montowana zgodnie z planem oraz później ją przetestuje, aby mieć pewność, że wszystko działa poprawnie. Instalacja jest szybka, nie wymaga dużej ingerencji w strukturę budynku. System można swobodnie regulować za pomocą programu na panelu dotykowym lub poprzez aplikację na smartfonie (aby skorzystać z tej opcji, należy dokupić moduł WiFi). Sterownik kontroluje pracę nagrzewnicy wstępnej, dba o to, aby nie doszło do jej zamrożenia. Do systemu można również podłączyć inne urządzenia, np. czujnik CO2, czujnik wilgotności.

Skorzystanie z oferty tego sprawdzonego przedsiębiorstwa to gwarancja najwyższej jakości sprzętu, atrakcyjnych cen i terminowej realizacji zamówienia. Warto podjąć współpracę z profesjonalistami.WWW: https://szczecinrekuperacja.pl

Dodano: 2021-12-20

Miejscowość: Goleniów

Adres: B.Krzywoustego 22

Kod pocztowy: 72-100

Telefon: 512 973 723WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FCE.PL


WIĘCEJ
Card image cap

Galeria Stolarki


WIĘCEJ
Card image cap

Owoce dla firm


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl