Robocreator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Półkolonia Szczecin


Nauka poprzez zabawę przynosi znakomite rezultaty. Taki system edukacji jest zdecydowanie ciekawszy niż jej tradycyjne formy. Kreatywne przekazywanie wiedzy to doskonały sposób na to, aby zainteresować maluchy danym tematem – nawet tym bardzo trudnym i skomplikowanym.

Firma Twój Robot od 2006 roku wprowadza najmłodszych w niezwykle interesujący świat robotyki i programowania na wyjątkowych zajęciach letnich, pozalekcyjnych oraz najróżniejszych eventach prowadzonych przez kompetentnych, pełnych pasji i zaangażowania instruktorów. Propozycją akademii jest między innymi znakomita półkolonia w Szczecinie. Warsztaty organizowane są pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Oferowane zajęcia letnie z wyżywieniem dzielą się na pięć bloków tematycznych skierowanych do dzieci w różnym wieku. W ofercie znaleźć można kursy przeznaczone zarówno dla cztero- i sześciolatków dopiero wkraczających w świat programowania i nowych technologii, jak i dla starszych dzieci (10-15 lat), które miały już jakąś styczność z tymi zagadnieniami. Uczestnicy warsztatów opracowują, budują i programują roboty ze specjalnych zestawów edukacyjnych klocków LEGO. Własnoręcznie przygotowanymi robotami wypełniają najróżniejsze misje – takie jak zbijanie świnek w Angry Birds, gra w piłkę na meczu robo-zawodników, obserwacja fascynującego życia robo-rekina, zabawa w komandosów, zdobywanie surowców niezbędnych do zbudowania pałacu w rzeczywistości Minecraft oraz wiele innych przygód. Czas spędzony na zajęciach to gwarancja wyśmienitej zabawy i wyjątkowych wrażeń!

Uczestnictwo w warsztatach oferowanych przez firmę to doskonały sposób na nietuzinkowe i ciekawe spędzenie wakacji. Zajęcia uczą dzieci programowania, rozwijają logiczne myślenie, pobudzają kreatywność, a także wspierają rozwój kompetencji miękkich i manualnych. Kursy są też doskonałą okazją do tego, aby poznać nowych przyjaciół. Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na wyjątkowe półkolonie wypełnione wyśmienitą zabawą połączoną z nauką, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową akademii!WWW: https://twojrobot.pl/

Dodano: 2020-07-15

Miejscowość: Poznań

Adres: Unii Lubelskiej 3

Kod pocztowy: 61--24

Telefon: 882 775 479WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl