Setter – Systemy Zadaszeń - Poszukujesz namiotu magazynowego na wynajem?


Dodatkowa przestrzeń spełnia bardzo ważne funkcje, szczególnie w przypadku magazynowania towaru. Nierzadko tworzą ją urządzenia prowizoryczne, zwłaszcza wówczas, gdy łożenie kosztów na wznoszenie kolejnego magazynu mija się  z celem. Z powodzeniem natomiast można ją stworzyć pod gołym niebem. Aby żadne zewnętrzne czynniki nie wywarły ujemnego wpływu na jakość przechowywanego w ten sposób ładunku, należy się upewnić, że otrzymał on wystarczającą ochronę.

Świetnie do zabezpieczenia i przechowywania sprawdzają się namioty magazynowe. Ich wynajem jest możliwy bezpośrednio od producenta Setter Systemy Zadaszeń. W zależności od oczekiwanych parametrów i indywidualnych potrzeb zamawiającego, firma może dostarczyć określony kształt bądź rozmiar. Przed złożeniem zamówienia warto zapoznać się z pełną ofertą, jaka jest dostępna na stronie internetowej i w specjalnym katalogu (do pobrania pod linkiem na s.głównej). W dziale pt. Często zadawane pytania, udzielono odpowiedzi na najważniejsze wątpliwości, związane z takimi tematami, jak wymiary konstrukcji, czas oraz sposób jej dostawy, montaż, żywotność, rodzaj podłoża, najlepiej dostosowany do stawiania tego typu elementów architektury, wyposażenie. 

Należy pamiętać o tym, że oferowane hale namiotowe, przeznaczone do spełniania funkcji magazynowych, to konstrukcje modułowe, a zatem pozwalające na ich późniejszą adaptację, w zależności od tymczasowych potrzeb. Bez większych trudności da się je rozszerzać i przedłużać. W tym ostatnim wypadku budowa namiotu nie stwarza w zasadzie żadnych ograniczeń. Jeżeli zamówienie dotyczy namiotu o parametrach z góry określonych przez kupującego, jego wyprodukowanie nie zajmie więcej, niż od 3 do 8 tygodni. Klienci mogą skorzystać z usługi montażu na terenie kraju i poza jego granicami. Koszt wynajmu jest ustalany indywidualnie, w zależności od oczekiwanych parametrów i innych czynników. Sam montaż na wybranym przez zleceniodawcę terenie nie zajmuje więcej niż kilkanaście godzin. 

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

 WWW: http://www.setter.pl/

Dodano: 2022-04-20

Miejscowość: Łagiewniki

Adres: Jedności Narodowej 7

Kod pocztowy: 58-210

Telefon: 71 790 33 45

Źródła: http://www.setter.pl/


Autor: Tymoteusz Mróz


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga


WIĘCEJ
Card image cap

Salon Masażu Bogini Bastet


WIĘCEJ
Card image cap

Lewkorp


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl