Si-Tech - Jastrych - do czego służy?


Stosowanie wylewek ma za zadanie wyrównanie podłoża i przygotowanie go do ułożenia docelowej podłogi. Zapewniają one również doskonałą izolację akustyczną i dobrze przewodzą ciepło. Można je wykorzystać w wielu miejscach. Doskonałym wyborem będą oferowane na stronie internetowej sitech.net.pl wylewki żywiczne. Tworzą one elastyczną i gładką warstwę. Sprawdzą się  również na zewnątrz, gdyż są odporne na działanie wilgoci oraz niskich temperatur. Warstwę podkładu należy zastosować na odpowiednio przygotowanej podbudowie, betonowej płycie lub stropach. Produkt charakteryzuje się dużą wytrzymałością i jest komfortowy w użytkowaniu. 

Po ten wydajny materiał podłogowy często sięgają osoby przeprowadzające prace budowlane i remontowe. Mogą one zdecydować się na odpowiednią wylewkę, która będzie dostosowana do oczekiwań zleceniodawców i rodzaju powierzchni. Wyróżnić można różne rodzaje preparatów. Jastrych cementowy jest bardzo uniwersalny i sprawdzi się jako wylewka pod posadzki z płytek lub drewnianą podłogę. Z kolei środek gipsowy schnie bardzo szybko i można go wykorzystać w pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność, takich jak łazienki, pralnie lub kuchnie. Produkty magnezowe i asfaltowe przydadzą się na powierzchniach przemysłowych. Ich zaletą jest duża twardość, dlatego często decydują się na nie właściciele firm produkcyjnych, magazynów i składów różnych materiałów. Doskonałym wyborem będzie także podkład podłogowy żywiczny, który wykazuje właściwości wodoodporne i nie wymaga stosowania dodatkowego gruntowania. Firma oferuje różne rodzaje jastrychu. Preparat suchy stosuje się do wyrównywania podłoża przed wykończeniem posadzki. Występuje w postaci płyt budowlanych, gipsowo-kartonowych, gipsowo-włóknowych i cementowych. Produkt mokry sprawdzi się w nowych budynkach. Jest samopoziomujący, trwały, elastyczny, wodoodporny i wygłuszający. 

Przed zastosowaniem wylewki lub suchego podkładu konieczne jest właściwe przygotowanie powierzchni. Ważne, by dokładnie usunąć drobiny innych materiałów, zabrudzenia i pył. W wielu sytuacjach przydadzą się preparaty żywiczne. Są komfortowe w użytkowaniu i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Można je wykorzystać do wypełnienia większych ubytków występujących w posadzce betonowej. Używa się ich też do pokrywania powierzchni pionowych oraz stropów.WWW: https://www.sitech.net.pl/

Dodano: 2023-11-07

Miejscowość: Jakubów

Adres: Dobra 9

Kod pocztowy: 05-306

Telefon: 25 749 88 60WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl