SŁOWIŃSCY SP. J. - Wytrzymałe okna drewniano-aluminiowe z Poznania


Okna mają wpływ na wygląd całego budynku oraz jego funkcjonalność. W przeszłości stosowano głównie konstrukcje z naturalnego drewna, jednak dziś na rynku znajduje się szereg innych materiałów godnych uwagi. Producenci proponują między innymi okna drewniano-aluminiowe. Firma z Poznania, która zajmuje się ich sprzedażą, udostępnia ofertę na witrynie oknaslowinscy.pl. Wszystkie konstrukcje znajdujące się w katalogu odznaczają się niezawodnością i szczelnością. Zdobią mieszkania, jednorodzinne domy oraz obiekty użyteczności publicznej.

Produkty zamawiane przez klientów wykazują odporność na wilgoć oraz działanie czynników atmosferycznych. To energooszczędne, estetyczne i wysoce trwałe konstrukcje, które coraz częściej zastępują modele PVC. Chronią one przed wyziębianiem pomieszczeń, dzięki czemu ich posiadacze nie martwią się o wysokie rachunki za ogrzewanie w sezonie zimowym. Nakładki aluminiowe znajdujące się na powierzchni odznaczają się małą wagą i są wolne od korozji.

Okna dostępne w przedsiębiorstwie są zamawiane przez wzgląd na oryginalne wzornictwo, które idealnie komponuje się z obiektami nowoczesnymi i klasycznymi. Ich zaletą jest bezproblemowe pozbywanie się zabrudzeń oraz niewielkie ryzyko pojawiania się zniszczeń. Opisywane konstrukcje charakteryzują się doskonałymi parametrami energooszczędnościowymi i tłumią dźwięki pochodzące z zewnątrz, co sprawia, że znajdują zastosowanie w obiektach położonych w sąsiedztwie placów zabaw lub ruchliwych ulic.

Okna występują w kilku wariantach kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie ich do stylistyki obiektu. Są dostępne nie tylko w wersji kwadratowej i prostokątnej, ponieważ niekiedy przyjmują kształt kół lub łuków. Rozwiązanie to jest rekomendowane osobom zwracającym uwagę na parametry termoizolacyjne oraz minimalistyczny design. Okna zaprezentowane w ofercie sprawdzają się też w przypadku tarasów i są niepodatne na działanie promieniowania UV. Odznaczają się większą trwałością w porównaniu do ich odpowiedników tworzonych w całości z drewna.WWW: https://oknaslowinscy.pl

Dodano: 2021-11-28

Miejscowość: Poznań

Adres: Międzychodzka 6

Kod pocztowy: 60-371

Telefon: 61 868 88 86WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl