Smile Studio Stomatologia - Dentysta - z jakimi problemami zgłaszają się mieszkańcy Poznania?


Na wizyty profilaktyczne w gabinetach stomatologicznych warto udawać się regularnie, nawet wtedy, gdy z uzębieniem z pozoru nie dzieje się nic niepokojącego. Dentysta jest w stanie wykryć niewidoczne na pierwszy rzut oka nieprawidłowości i zlecić leczenie. Niejednokrotnie jest ono tańsze w porównaniu do leczenia pacjentów, którzy przez lata zwlekali z zapisaniem się na wizyty kontrolne. Specjaliści proponują między innymi zabiegi higienizacyjne, na które składa się skaling i piaskowanie. Ich celem jest usunięcie nagromadzonego kamienia oraz pozbycie się osadów. Podejmują się także leczenia próchnicy oraz ekstrakcji, nazywanej potocznie wyrwaniem zęba. Zazwyczaj dotyczy ona ósemek, które bywają problematyczne i trudne w czyszczeniu.

Pacjentami gabinetów stomatologicznych są osoby przygotowujące się do leczenia ortodontycznego oraz wymagające leczenia kanałowego, przykładowo na skutek zaniedbań z przeszłości. Obecnie stosowane techniki sprawiają, że kilkukrotne udawanie się do klinik nie jest koniecznością, dzięki czemu zainteresowani zyskują czas. Część z nich decyduje się na leczenie pod mikroskopem, odznaczające się dużą precyzją, które nie wiąże się z zatruwaniem zębów. Warto podkreślić, że dentyści kierują ofertę również do pacjentów chcących zadbać o swój wizerunek i poprawić estetykę uśmiechu. Kwestia ta niejednokrotnie przekłada się na większą pewność siebie w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Przykładowo dentysta w Poznaniu przyjmujący w Smile Studio proponuje bonding, czyli zabieg stomatologiczny, którego celem jest odbudowa powierzchni zębów. Polega na stosowaniu żywic kompozytowych, czyli bezpiecznych i nietoksycznych materiałów o dużej wytrzymałości mechanicznej, które nie ulegają zniszczeniom pod wpływem wilgoci lub nacisków. Służą one do uzupełniania ubytków i pozbywania się przebarwień, pojawiających się na skutek częstego picia mocnej kawy i czerwonego wina bądź palenia papierosów.

Bonding jest jednym z najszybszych zabiegów odbudowujących, do którego przekonuje się coraz większa grupa osób. Do jego zalet zalicza się niższe ceny w porównaniu do licówek kompozytowych oraz brak konieczności szlifowania zdrowych zębów, co mogłoby prowadzić do nadwrażliwości. To doskonała opcja dla pacjentów chcących zmienić kształt zębów oraz cieszyć się pięknymi zębami, wolnymi od przebarwień czy pozostałych niedoskonałości.  WWW: https://www.smilestudio.pl/

Dodano: 2023-04-04

Miejscowość: Poznań

Adres: Wergiliusza 27

Kod pocztowy: 60-461

Telefon: 667 490 940WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl