Sowińska Podlasek Sp. z o.o. - Sowińska Podlasek Sp. z o.o. | Mezoterapia igłowa Rzeszów cena


Błyskawiczne i zadowalające efekty działań z zakresu medycyny estetycznej gwarantuje firma Sowińska Podlasek Sp. z o.o. Na liście zabiegów wykonywanych w gabinecie w Rzeszowie znajduje się mezoterapia igłowa, której cena jest atrakcyjna i uzależniona od kilku istotnych czynników (głównie chodzi o rodzaj wykorzystanego preparatu). Ten sposób można stosować nie tylko na twarz, ale również skórę głowy i całe ciało (uda, dekolt, ramiona).

Na czym polega to rozwiązanie? Mezoterapia jest jedną z najskuteczniejszych i zarazam najbezpieczniejszych metod upiększania. Polega ona na wprowadzeniu pod skórę (w głąb tkanek) substancji odżywczych. Zazwyczaj są to mieszanka na bazie witamin (np. A, C, E), a także kwasu hialuronowego czy związków naturalnych uzyskanych z roślin leczniczych). To właśnie fakt, że są one wprowadzone głębiej niż zwykły krem, przekłada się na wyjątkową skuteczność. Naskórek szybko się regeneruje, następuje wygładzenie i spłycenie zmarszczek. Inne efekty, które można uzyskać, to m.in.:

  • wzmocnienie istniejących włosów i pobudzenie do wzrostu nowych komórek włosowych;
  • poprawa nawilżenia skóry i odżywienie jej;
  • napięcie naskórka;
  • redukcja blizn i przebarwień, np. potrądzikowych;
  • lepszy koloryt skóry;
  • podniesienie owalu twarzy i nadanie odpowiedniego kształtu;
  • likwidacja cellulitu.

Osoby, które chcą zapisać się na mezoterapię, kierowane są na konsultację ze specjalistą. Przeprowadza on krótki wywiad i omawia, jakie są ewentualne przeciwskazania (alergie, choroby nowotworowe, infekcje bakteryjne i grzybicze, ciąża i karmienie piersią oraz inne). Co ważne, tej metodzie mogą poddać się osoby w każdym wieku - zarówno młode, jak i starsze.

Jak wygląda zabieg? Pacjentom wrażliwym na ból, którzyi nie chcą czuć dyskomfortu, podaje się znieczulenie miejscowe. Lekarz wykonuje drobne nakłucia cienką igłą w odstępie od 5 do 10 milimetrów, wprowadzając pod skórę (na głębokość 2-3 milimetrów) substancje, które opisano wyżej. Aby wstrzyknięte składniki rozprowadziły się równomiernie, na koniec wykonuje się masaż skóry twarzy. Dzień po wizycie mogą pojawić się przejściowe skutki uboczne (zaczerwienienie, lekkie zasinienie). WWW: https://www.sowinska-podlasek.pl

Dodano: 2021-02-14

Miejscowość: Rzeszów

Adres: Litewska 12

Kod pocztowy: 35-302

Telefon: 574 197 414WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Używane Kompresory


WIĘCEJ
Card image cap

Kancelaria Bednarczyk


WIĘCEJ
Card image cap

DELTA-CAD Sp. z o.o.


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl