SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k - Boksy garażowe


Firma System-Tech to specjaliści z dziedziny szeroko pojętych wygrodzeń oraz instalacji przemysłowych. Wieloletnia obecność na rynku przekłada się na unikalne know-how pozwalające w sposób kompleksowy podchodzić do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów zapewnia swoje pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji - od stworzenia projektu, przez montaż, na pracach serwisowych kończąc, zawsze rzetelnie, profesjonalnie i terminowo. Do tego dochodzą szerokie kontakty handlowe, dzięki którym wysokiej jakości rozwiązania dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Katalog produktowy przedsiębiorstwa jest rozbudowany. Obejmuje między innymi boksy garażowe w wielu wariantach. Jest to rozwiązanie wyróżniające się bardzo dużą uniwersalnością. Dzięki solidnej konstrukcji doskonale sprawdza się w halach garażowych oraz piwnicach, gdzie pozwala na wykorzystanie dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów, które nie mieszczą się w mieszkaniu. Można tam składować między innymi rowery czy inne jednoślady, ogumienie samochodowe, sprzęt narciarski oraz snowboardowy, sprzęt budowlany, narzędzia, przetwory i wiele więcej. Solidna konstrukcja wykonana z wysokogatunkowych materiałów jest solidna, zapewniając tym samym odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Do tego dochodzi modułowa konstrukcja bazująca na wysokogatunkowych panelach ze stali nierdzewnej, które dzięki dużym możliwościom produkcyjnym dostępne są również w niestandardowych wymiarach.

Funkcjonalność, jakość wykonania oraz właściwości materiałowe sprawiają, że opisywane produkty niezmiennie cieszą się bardzo dużą popularnością, znajdując niezwykle szerokie zastosowanie. Od lat cieszą się popularnością nie tylko u prywatnych właścicieli mieszkań, lecz także wśród osób zarządzających fabrykami, magazynami, stadionami, obiektami sportowymi, placówkami medycznymi, szkłami i przedszkolami, instytucjami i urzędami, a także osiedlami i wspólnotami mieszkaniowymi.   WWW: https://www.system-tech.com.pl/

Dodano: 2021-09-27

Miejscowość: Poznań

Adres: Głuszyna 58

Kod pocztowy: 61-329

Telefon: 61 668-27-56WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl