Pozamykaj.pl - System master key


Zabezpieczenie określonych pomieszczeń w budynku przed nieuprawnionym dostępem osób niepowołanych wymaga zastosowania specjalistycznego systemu. Gdy zarządca nieruchomości z jednej strony obawia się postawienia na nowoczesne blokady elektroniczne (gdyż z jakiegoś powodu im nie ufa), a z drugiej chce uniknąć przechowywania i wydawania pracownikom oraz użytkownikom ogromnej ilości pojedynczych kluczy, z pewnością doceni rozwiązanie polegające na tak zwanym kluczu systemowym, zwanym też generalnym lub centralnym.

Ów system Master Key działa w taki sposób, iż pojedynczym kluczem da się otworzyć większą, ściśle określoną i wcześniej założoną liczbę zamków. Pozwala to na organizację hierarchicznych praw dostępu do wszelkich zamknięć na określonym terenie i obejmuje nie tylko tradycyjne drzwi czy bramy, ale może dotyczyć jednocześnie sejfów i skrytek, szuflad meblowych, kłódek i tak dalej.

Zabezpieczenie tego typu oferuje swoim klientom przedsiębiorstwo obecne w sieci pod adresem Pozamykaj.pl. Jest to lider sprzedaży takich rozwiązań przez internet, a to dzięki olbrzymiemu wyborowi poszczególnych produktów w sklepie (około 3000), stałemu podnoszeniu poziomu świadczonych usług, a także profesjonalnemu doradztwu w zakresie najlepszych możliwych rozwiązań dla danego klienta. Jest to ponadto firma polska, zbierająca mnóstwo pozytywnych opinii oraz wyróżniana w przeszłości prestiżowymi nagrodami branżowymi.

Wspomniany system klucza generalnego doskonale sprawdzi się w budynkach takich jak:

  • hotele i pensjonaty,
  • akademiki i domy studenckie,
  • centra handlowe,
  • urzędy państwowe,
  • fabryki i zakłady pracy.

Oprócz (co jest sprawą oczywistą) zwiększonego poziomu bezpieczeństwa przed włamaniem czy uzyskaniem nieuprawnionego dostępu, kolejne zalety systemu to:

  • możliwość szybkiego otwarcia drzwi lub skrytki w momencie zagrożenia,
  • brak bałaganu z pękami plątających się i ginących gdzieś kluczy,
  • utrudnienie osobom postronnym możliwości dorobienia klucza,
  • możliwość skonfigurowania systemu tak, że dana osoba otworzy jedynie zamki o określonym poziomie uprawnień.


WWW: https://pozamykaj.pl/

Dodano: 2020-06-15

Miejscowość: Leszno

Adres: Grunwaldzka 69

Kod pocztowy: 64-100

Telefon: 518 688 356WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl