SZKOŁA JAZDY DLA PAŃ I PANÓW LEJDIS & GENTLEMAN - Czy w OSK na Bemowie można się zapisać na jazdy doszkalające?


Wiele osób rozgląda się za szkołą jazdy dającą nie tylko zdany egzamin, ale także bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania samochodu już po nim. Gwarantuje to ośrodek szkolenia przyszłych kierowców ze strony lejdis-gentleman-osk.pl, który oferuje kursy prawa jazdy kategorii A i B uprawniające do prowadzenia motocykli oraz samochodów o całkowitej masie do 3,5 tony. Ma on w Warszawie liczne biura, w tym na Bemowie, oferujące także jazdy doszkalające. Chętnie korzystają z nich osoby, które nie czują się jeszcze pewnie za kółkiem, a bardzo pragną zdać egzamin i bezpiecznie poruszać się po drogach.

Aby ułatwić zdobycie uprawnionego prawa jazdy osobom pracującym lub studiującym, szkoła ta umożliwia odbycie części teoretycznej nie tylko stacjonarnie, ale i zdalnie. Możliwy jest także odbiór kursanta przed zajęciami praktycznymi z dogodnego dla niego miejsca. Dzięki temu nie traci on cennego czasu.

Przedsiębiorstwo to zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę osób prowadzących zajęcia teoretyczne i instruktorów nauki jazdy, którzy starają się przekazać wiedzę w taki sposób, aby bez problemu można ją było przyswoić. Chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z przyszłymi kierowcami i wprowadzają nowoczesne metody, które ułatwiają nabycie praktycznych umiejętności.

Na kurs prawa jazdy mogą się tam zapisywać nie tylko osoby z Warszawy, pragnące zdobyć prawo jazdy, ale również z okolicznych miejscowości. Zajęcia teoretyczne dla kierowcy czy motocyklisty obejmują między innymi takie zagadnienia, jak:

  • przepisy ruchu drogowego,
  • bezpieczeństwo jazdy w ruchu miejskim, także po trasach egzaminacyjnych,
  • poprawna technika kierowania pojazdem,
  • zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
  • podstawowa obsługa samochodu.

Kursanci odbywają zajęcia praktyczne autami marki hyundai z 5-biegową, manualną skrzynią biegów. Są to pojazdy klimatyzowane, wygodne w prowadzeniu, szczególnie dla osób, które do tej pory nigdy nie prowadziły jeszcze samochodu. Są to modele przystosowane do nauki jazdy, gwarantujące bezpieczeństwo.WWW: https://lejdis-gentleman-osk.pl

Dodano: 2022-04-15

Miejscowość: Warszawa

Adres: Kondratowicza 25

Kod pocztowy: 03-285

Telefon: 662 118 900WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl