Szkoła Języków Iberysjkich PORTO ALEGRE - Szkoła językowa Poznań - http://www.portoalegre.pl/


Na naukę języków nigdy nie jest za późno. Osoby, które chcą poznać dany język obcy, gdyż są zainteresowane wyjazdem zagranicznym bądź też chcą mieć lepsze kwalifikacje na rynku pracy lub po prostu szukają nowego, ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu, mogą zdecydować się na naukę hiszpańskiego lub portugalskiego. Te popularne na całym świecie języki romańskie nie należą do najtrudniejszych do przyswojenia, a ich znajomość z pewnością przyda się w różnych sytuacjach.    

Do zapisania się na kurs hiszpańskiego lub portugalskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych PORTO ALEGRE - profesjonalna szkoła językowa w Poznaniu z dużym doświadczeniem w swojej branży. W oferowanych przez tę placówkę kursach mogą wziąć udział zarówno dzieci, dorośli, jak i osoby starsze. Szkoła prowadzi zajęcia indywidualne, jak również grupowe, liczące od czterech do dziesięciu osób, dlatego każdy może wybrać taką formę nauczania, jaka najbardziej mu odpowiada.

Oferta placówki jest skierowana nie tylko do osób początkujących, ale także do tych, którzy mieli do czynienia z językiem hiszpańskim lub portugalskim już wcześniej. W celu ustalenia właściwego poziomu zaawansowania językowego należy napisać test w siedzibie szkoły i na podstawie jego wyników kursant jest przydzielany do odpowiedniej grupy.

Każdy kurs jest każdorazowo dostosowywany do potrzeb i oczekiwań uczestników, jednak prowadzący zajęcia zawsze ma na uwadze konieczność utrwalenia wiedzy, którą kursanci zdobyli przed rozpoczęciem nauki w rekomendowanej szkole. Dobre przypomnienie i utrwalenie podstaw jest niezbędne do dalszej nauki języka, aby uczniowie nie popełniali błędów w wymowie słów czy np. w odmianie najważniejszych czasowników. 

W ofercie szkoły oprócz kursów standardowych i indywidualnych znajdują się kursy dla zapracowanych przedsiębiorców, którzy dzięki udziałowi w zajęciach mogą wykorzystywać znajomość języka iberyjskiego w swoim biznesie, jak również kursy wakacyjne intensywne i półintensywne dla wszystkich zainteresowanych.WWW: https://www.portoalegre.pl/

Dodano: 2018-11-14

Miejscowość: Poznań

Adres: Dąbrowskiego 23

Kod pocztowy: 60-840

Telefon: 512837797

Źródła:


Autor: Patryk Sobczak


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl