Szkoła Językowa By Chlebnia - Kto w Grodzisku Mazowieckim prowadzi angielski dla dzieci?


O tym, że znajomość języka obcego, w szczególności angielskiego, jest niezwykle potrzebna, nie trzeba nikogo przekonywać. Znając ten język i posługując się w nim przynajmniej w stopniu komunikatywnym, można bez obaw podróżować po świecie, a także komunikować się, na przykład poprzez media społecznościowe, z osobami z całego świata. Pozwoli to na poszerzenie horyzontów i bycie niezależnym za zagranicą w każdej sytuacji, dlatego też wielu rodziców, pragnąc zapewnić dziecku możliwości swobodnego komunikowania się, poszukują szkół z innowacyjnymi programami nauczania, prowadzących zajęcia w taki sposób i zapewnić uczniom swobodne wypowiadanie się. 

Z pewnością takim miejscem jest Szkoła Językowa by Chlebnia, gdzie można zapisać pociechy na angielski dla dzieci w Grodzisku Mazowieckim. Zajęcia odbywają się zarówno w pałacyku, który został zakupiony i wyremontowany przez właścicieli szkoły, jak i w nowej filii mieszczącej się przy Stawach Walczewskiego, gdzie szkoła ma trzy przestronne, pięknie urządzone sale. Na zajęcia przyjmowane są dzieci w różnych grupach wiekowych. Są one dzielone na niewielkie grupy po teście wstępnym, pozwalającym na zakwalifikowanie dziecka do odpowiedniej grupy zaawansowania. W klasach wyposażonych w rozmaity sprzęt edukacyjny odbywają się nie tylko zajęcia językowe, ale także ruchowe oraz zabawy dla najmłodszych dzieci.

Rodzice pragnący, aby ich dzieci przez cały rok miały kontakt z językiem, mogą je zapisać zarówno na ferie zimowe z całodziennymi warsztatami, jak i na wakacyjne obozy, podczas których dzieci również wiele się uczą w sytuacjach życia codziennego. Nauka odbywa się także poprzez zajęcia plastyczne oraz gry terenowe, na co pozwala ogromny park przynależący do pałacyku. Można tam także organizować zajęcia tematyczne dla dzieci, jak również imprezy okolicznościowe, takie na przykład jak urodziny dla maluchów.

Nauczyciele zatrudnieni w szkole to osoby kochające zarówno nauczanie, jak i ruch oraz zabawy na świeżym powietrzu. W parku można między innymi znaleźć stawy z rybkami, plażę, place zabaw oraz trampoliny. Warto dodać, że nauczanie oparte jest na programach stworzonych przez szkołę we współpracy z najlepszymi metodykami.

Szkoła nie prowadzi sekretariatu, a zapisów można dokonywać telefonicznie, e-mailem lub na formularzach dostępnych na stronie.WWW: https://www.chlebnia.com

Dodano: 2022-02-07

Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Adres: Chlebnia 50

Kod pocztowy: 05-825

Telefon: 510739893WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga


WIĘCEJ
Card image cap

Salon Masażu Bogini Bastet


WIĘCEJ
Card image cap

Lewkorp


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl