TanieMilitaria.pl - Hk416 - Historia karabinu szturmowego


Miłośnikom militariów i broni tej broni nie trzeba przedstawiać. To jeden z najlepiej rozpoznawanych modeli - replika, dla której pierwszą inspiracją i pierwowzorem był karabin szturmowy hk416. To model, który został wprowadzony na rynek NATO w 2005 roku. Pierwowzór na rynek wprowadziła znana, niemiecka firma Heckler&Koch. To producent różnego typu i rodzaju broni strzeleckiej, posiadający swoją siedzibę w Oberndorf am Neckar w Niemczech. Przedsiębiorstwo może pochwalić się długą historią - powstało w roku 1949 na podstawie pomysłu trzech inżynierów Edmunda Hecklera, Theodora Kocha i Alexa Seidela. Obecnie firma zajmuje się dostawą broni dla policji, sił zbrojnych i specjalnych państw nie tylko z Europy, ale z niemal całego świata.

Replika karabinu szturmowego, dostępna na stronie taniemilitaria.pl funkcjonuje w obrocie pod inną nazwą niż pierwowzór, mianowicie GFG47. To bardzo popularny model, który cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem przede wszystkim wśród wielbicieli gry zespołowej Airsoft, wykorzystującej pneumatyczne elektryczne, gazowe i sprężynowe repliki broni palnej strzelające plastikowymi kulkami.

Broń hk416 dostępna na stronie sklepu to model wykonany z dużą starannością, dbałością o szczegóły, który gwarantuje niezawodność i wytrzymałość. Do cech charakterystycznych modelu można zaliczyć:

  • wykonanie z metalu i tworzyw sztucznych o dużym stopniu wytrzymałości (wersje specjalnie wzmocnione),
  • łatwe dopasowanie modelu do ciała, dzięki wyposażeniu w regulowaną kolbę, zakończoną gumową stopką,
  • gwarancja pełnej stabilizacji w trakcie strzelania,
  • napęd układem elektrycznym - źródło energii to akumulator, który umieszczony został w kolbie
  • specjalne wzmocnienia - prowadnicy sprężyny, zębatek, szkieletu broni oraz tłoka.

Wzorując się na historycznym pierwowzorze broń posiada klasyczny, elegancki wygląd, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom broni. Zapewnia łatwość obsługi, a zarazem wytrzymałość na uderzenia czy szkodliwe działanie czynników zewnętrznych podczas wykonywania ćwiczeń i strzelania. 

 WWW: https://www.taniemilitaria.pl/

Dodano: 2018-11-14

Miejscowość: Warszawa

Adres: Lasek Brzozowy 13

Kod pocztowy: 02-792

Telefon: 22 400 51 52WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
Card image cap

ART KRIS Krzysztof Piwowarek


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl