Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o. - Wybór białej bejcy do drewna


W sytuacji, kiedy drewno nie wygląda estetycznie, wówczas należałoby pomyśleć o jego odświeżeniu. Do tego nadaje się biała bejca do drewna, która pozwala rozjaśnić drewno i osiągnąć rustykalny efekt. Bejca nie jest rozwiązaniem bardzo drogim, dlatego też sprawdzi się nie tylko tam, gdzie jest potrzeba renowacji, ale również wykończenia.

Dobra bejca do drewna nie zakrywa słojów, a jedynie je podkreśla. Warto przed zakupem sprawdzić krycie bejcy na próbnikach. Bejca powinna sprawnie się nakładać i nie ciągnąć się. Jej wodna konsystencja powinna dobrze przenikać w głębsze warstwy drewna tak, aby substancje barwiące i ochronne mogły być doprowadzone. Jeśli zostaje na powierzchni, to albo jej jest za dużo, albo zwyczajnie nie do końca spełnia swoją rolę.

W zależności od tego, gdzie drewno ma być wykorzystywane, taką bejcę powinno się kupić. Trzeba przyznać, że schody potrzebują znacznie silniej działającej bejcy niż np. meble. Najpierw należałoby zastanowić się nad wykorzystaniem drewna, a dopiero potem kupować bejcę. W przeciwnym razie można być rozczarowanym efektem końcowym.

Bejca na schody powinna dobrze penetrować drewno i nawet w przypadku zdartej wierzchni powierzchni nie powinno być zbyt dużych różnic. W przypadku sosnowego drewna warto by było unikać bardziej agresywnych bejc. Tutaj dobrym wyborem będą bejce na bazie wody. Jeśli zaś chodzi o podbitki, to tutaj nie będzie trafionym zakupem wybór bejc wodnych. W tym wypadku należałoby kupić bejce olejowe, które solidniej zabezpieczą drewno, a dodatkowo wpłyną pozytywnie na wygląd drewna.

Zanim wybierze się daną bejcę, warto by było upewnić się, jaki kolor uzyskamy. Warto poprosić sprzedawców o przygotowanie próbników z wykorzystaniem danej bejcy na różnych rodzajach drewna. Tylko w ten sposób można dowiedzieć się, jaki efekt ostatecznie można uzyskać. Obecnie jednak wybór bejc nie jest prosty, ponieważ jest bardzo wiele różnych produktów. Na meblopol24.pl można znaleźć ofertę jednej z firm, która zajmuje się sprzedażą bejcy.WWW: https://meblopol24.pl/

Dodano: 2018-11-14

Miejscowość: Poznań

Adres: Bogusławskiego 11

Kod pocztowy: 60-214

Telefon: 61 652 51 35

Źródła:


Autor: Adrianna Kołodziej


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl