Winoklejki - Gdzie można zamówić tanie etykiety na butelki na 18. urodziny?


Zaufanie do dziecka można okazać na wiele sposobów. Jednym z nich jest pozwolenie na zorganizowanie w domu imprezy osiemnastkowej dla znajomych. Urzeczywistnienie tego pomysłu warto jednak wcześniej dokładnie przedyskutować. Nawet bardzo wyrozumiały rodzic nie powinien zostawiać nastolatkowi zbyt wiele swobody i aktywnie włączyć się do przygotowań. Oprócz pomocy przy organizacji przekąsek i napojów może też zamówić personalizowane etykiety na butelki na 18. urodziny. Syn lub córka na pewno docenią taki gest. 

Naklejki można opracować samodzielnie, jednak wielu rodziców nie ma na to czasu. Zresztą koszt zakupu takich etykiet nie jest duży. Można je tanio nabyć w dowolnej ilości, korzystając z oferty dostępnej na stronie internetowej winoklejki.pl. Dostawca zaprasza do zapoznania się z umieszczonymi pod podanym linkiem gotowymi wzorami. Jego kadra podejmuje się też realizacji indywidualnych zleceń. 

Takie naklejki mają zastosowanie w wielu sytuacjach, w których liczy się kreatywność, humor oraz dobra zabawa. Powyższa propozycja powstała nie tylko z myślą o solenizantach wchodzących w dorosłość, ale także narzeczonych planujących ślub oraz wesele, na którym chcieliby podać personalizowany alkohol. Mogą zrealizować swoją koncepcję, wybierając z listy gotowych wzorników lub też przedstawiając własne koncepcje tekstów, które mają pojawić się na etykietach. Taka wypełniona trunkiem butelka stanowi nie tylko ozdobę stołu weselnego (pięknie prezentuje się również na zdjęciach), ale też jest świetną pamiątką, wręczaną gościom na pożegnanie.

Personalizowane szkło może służyć też jako prezent z okazji świąt czy pierwszej wizyty w nowym domu. Obdarowanemu z pewnością spodoba się taki gest, zwłaszcza jeśli na etykiecie zostanie umieszczony humorystyczny tekst. 

Dostawca zapewnia, że jego kadra realizuje zamówienia w jak najkrótszym terminie oraz dokłada wszelkich starań, by wydrukowane naklejki były każdorazowo odpowiednio zabezpieczone na czas  transportu. Dzięki temu klient otrzymuje produkt spełniający jego oczekiwania. Pracownicy proponują przed nałożeniem etykiety przetarcie powierzchni odtłuszczaczem (sprawdzi się tutaj wacik nasączony lakierem do paznokci bądź spirytusem), dzięki czemu naklejka będzie lepiej przylegać do szkła i nie pojawią się pod nią pęcherzyki powietrza.WWW: https://winoklejki.pl

Dodano: 2022-07-07

Miejscowość:

Adres:

Kod pocztowy: -

Telefon: 794 953 840WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Twój redaktor


WIĘCEJ
Card image cap

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz


WIĘCEJ
Card image cap

Litpol LTD


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl