WZA - Które narzędzie do głosowania online wybrać?


Głosowanie elektroniczne jest coraz częściej wykorzystywane podczas różnego rodzaju zebrań, posiedzeń czy konferencji. Organizatorzy muszą jednak wyposażyć się w odpowiedni sprzęt oraz wybrać innowacyjny system, obsługujący i zliczający głosy online w czasie rzeczywistym. Odgórnie można wymienić głosowanie online, stacjonarne, a także hybrydowe (część osób oddaje głosy w trybie zdalnym, a reszta uczestniczy w spotkaniu). Najlepiej zdecydować się na program, który obsługuje każdy wymieniony wariant. Tak właśnie działa nowoczesny system WZA24, należący do jednego z największych polskich dostawców — poznańską markę MWC. 

Co ważne, proponowany program jest używany za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Nie trzeba więc specjalnego oprogramowania. Uczestnicy mogą głosować na własnym sprzęcie, m.in. smartfonach czy laptopach lub z wykorzystaniem urządzeń dostarczonych przez producenta. Podstawowe narzędzie do głosowania online, które jest używane najczęściej to oczywiście bezprzewodowy pilot. Firma dysponuje aż 5 tysiącami sztuk, które są wyposażone w 7 fizycznych przycisków oraz szyfrowaną komunikację radiową. Ponadto marka dostarcza 500 terminali i 100 tabletów. Proponowane sprzęty są proste i intuicyjne w obsłudze. Warto również wspomnieć, że system sprawdzi się zarówno w głosowaniach typu za/przeciw/wstrzymuję się, jak i w przypadku wielokrotnego wyboru odpowiedzi. Producent prowadzi zarówno sprzedaż, jak i wypożycza system oraz niezbędny sprzęt. Klienci mogą również zdecydować się na obsługę aplikacji z wykorzystaniem sprzętu uczestników (laptopów, smartfonów i tabletów).

Zastosowanie innowacyjnych technologii podczas konferencji, zebrań walnych czy posiedzeń samorządowych znacznie ułatwia i przyspiesza proces głosowania. Wyniki są przedstawiane już po kilku minutach od oddania wszystkich głosów. Program można zintegrować z używanymi systemami transmisji. Co więcej, poza oddawaniem głosów, uczestnicy zebrania mają także możliwość zapoznania się z planem obrad czy dokumentami umieszczonymi w programie online. Na stronie poznańskiej marki można zapoznać się z listą podmiotów, które do tej pory skorzystały z nowoczesnej aplikacji do głosowania. Usługi były świadczone już dla kilkuset samorządów w całej Polsce. W razie dodatkowych pytań czy chęci przetestowania oprogramowania należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami firmy. 







WWW: https://wza-online.pl/

Dodano: 2023-11-02

Miejscowość: Poznań

Adres: KowalewicKa 12

Kod pocztowy: 60-002

Telefon: +48 61 6661977





Źródła: https://wza-online.pl/


Autor: Elżbieta Czarnecka


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:



Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)




ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO



Card image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl