Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC" - Budownictwo podziemne i górnicze


Przeprowadzanie jakichkolwiek prac budowlanych i remontowych pod ziemią wymaga od zatrudnionej firmy odpowiedniego przeszkolenia oraz posiadania specjalistycznego sprzętu. Wszystkie działania powinny zostać odpowiednio zaplanowane, a także być poprzedzone szczegółową ekspertyzą techniczną stanu podziemnego obiektu. Warto więc zlokalizować firmę, której główną specjalizacją jest właśnie budownictwo podziemne i górnicze. 

Na terenie województwa małopolskiego działa marka AMC, która proponuje odbiorcom szeroki zakres usług. Mowa tutaj o budownictwie ogólnym, zabytkowym, przemysłowym, inżynieryjnym oraz podziemnym. Proponowane działania polegają na przeprowadzaniu takich prac jak m.in.:

  • zabezpieczanie szybów górniczych,
  • odbudowa wyrobisk kopalnianych,
  • montaż izolacji i hydroizolacji,
  • wykonanie różnego rodzaju remontów czy stabilizacji podziemnych konstrukcji,
  • zaplanowanie i wykonanie podziemnych tras turystycznych,
  • adaptacja podziemnych obiektów na cele turystyczne,
  • przeprowadzanie niezbędnych inwentaryzacji i inspekcji.

Krakowska firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, m.in. dronami, skanerami laserowymi 3D czy też kamerami inspekcyjnymi i wziernikowymi. Wszystkie realizowane usługi są wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Pracownicy przeszli odpowiednie szkolenie i są doświadczeni w pracy w trudnych warunkach pod ziemią. 

To ważne, aby podjąć współpracę z właściwą firmą, ponieważ od jakości wykonanych prac zależy w dużej mierze bezpieczeństwo przyszłych użytkowników podziemnych obiektów. Na firmowej stronie można zapoznać się z licznymi zdjęciami przedstawiającymi dotychczasowe realizacje dla klientów pochodzących zarówno z Małopolski, jak i wielu innych regionów. WWW: https://amc.net.pl/

Dodano: 2022-02-26

Miejscowość: Morawica

Adres: Mników 389

Kod pocztowy: 32-084

Telefon: 12 656-70-88WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

prace.edu.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek


WIĘCEJ
Card image cap

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl